Live Score

Last update time : 04:11
LFPB
19:00 The Strongest - Wilstermann
19:00 Nacional Potosí - San José
19:00 Petrolero Yacuiba - Blooming
19:00 Guabirá - Real Potosí
19:00 Bolívar - Club Universitario
Primera División
FT Monagas 0 - 1 Deportivo Lara
19:00 Deportivo Lara - Monagas
Primera A
FT Emelec 4 - 2 Delfin
17:00 Delfin - Emelec
Primera División
23:00 Sud América - El Tanque Sisley
Indian Super League
12:00 Bengaluru - Chennaiyin
14:30 Mumbai City - ATK
Primera A
FT Millonarios 1 - 0 Santa Fe
00:00 Santa Fe - Millonarios
Premier League
10:30 Sheikh Russel - Farashganj
12:45 Team BJMC - Mohammedan Dhaka
National Youth League
88 Live... Perth Glory U21 2 - 3 Melbourne Victory U21
First Division B
15:00 SV Roeselare - Tubize
A-League
08:00 Brisbane Roar - Melbourne Victory
Pro League
16:40 Al Feiha - Al Hilal
Premier League
13:00 St. Andrews - Hibernians
15:00 Floriana - Birkirkara
Bundesliga
14:30 Hannover 96 - Bayer Leverkusen
17:00 RB Leipzig - Hertha BSC
2. Bundesliga
12:30 Greuther Fürth - Darmstadt 98
12:30 Sandhausen - Holstein Kiel
12:30 MSV Duisburg - Dynamo Dresden
Premiership
12:30 Hearts - Celtic
La Liga
11:00 Girona - Getafe
15:15 Celta de Vigo - Villarreal
17:30 Las Palmas - Espanyol
19:45 Barcelona - Deportivo La Coruña
Postponed Leganés - Real Madrid
Segunda Liga
11:15 Leixões - Nacional
15:00 Académica - Sporting Covilhã
15:00 Penafiel - Arouca
16:00 União Madeira - Famalicão
16:00 Santa Clara - UD Oliveirense
FA Trophy
15:00 Hereford - Dagenham & Redbridge
Premier League
14:15 West Bromwich Albion - Manchester United
16:30 AFC Bournemouth - Liverpool
Ligat ha'Al
17:00 Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Ra'anana
18:30 Maccabi Netanya - Hapoel Be'er Sheva
First Division A
13:30 Club Brugge - Anderlecht
17:00 Sporting Charleroi - Genk
19:00 Zulte-Waregem - Antwerp
Ligue 1
14:00 Nantes - Angers SCO
16:00 Nice - Bordeaux
20:00 Olympique Lyonnais - Olympique Marseille
Primeira Liga
16:00 Chaves - Rio Ave
16:00 Feirense 1 - 0 Vitória Setúbal
18:00 Sporting CP - Portimonense
20:15 Tondela - Benfica
3. Lig
10:00 Ofspor - Çanakkale Dardanel
10:00 Bayburt İÖİ - Orhangazispor
10:00 Batman Petrolspor - Çatalcaspor
10:30 Manisa BBSK - Bayrampaşaspor
10:30 Erbaaspor - Düzcespor
10:30 Kozan Belediyespor - Yomraspor
10:30 Halide Edip Adıvar - Erzin Belediyespor
10:30 Yeni Altındağ BS - 12 Bingölspor
1. Division
14:00 Apollon - Olympiakos
15:00 Doxa - AEL
16:00 AEK Larnaca - Ermis
Primera Division
21:00 Alianza - Santa Tecla
League One
15:00 Fleetwood Town - Peterborough United
Ligue 1
13:00 Métlaoui - CA Bizertin
14:00 Club Africain - Etoile du Sahel
2. Lig
10:00 Kahramanmaraşspor - Şanlıurfaspor
10:00 Gümüşhanespor - Altay
10:30 Karşıyaka - Kırklarelispor
10:30 Zonguldak Kömürspor - Nazilli Belediyespor
10:30 Bugsaşspor - Fethiyespor
10:30 Bandırmaspor - Sakaryaspor
10:30 Silivrispor - Niğde Belediyespor
Bundesliga
15:30 Austria Wien - Sturm Graz
Serie A
11:30 Hellas Verona - Milan
14:00 Bologna - Juventus
14:00 Crotone - Chievo
14:00 Fiorentina - Genoa
14:00 Sampdoria - Sassuolo
17:00 Benevento - SPAL
19:45 Atalanta - Lazio
Primera División
21:00 Deportivo Saprissa - Santos de Guápiles
21:00 Herediano - Pérez Zeledón
Superliga
12:00 Luftëtari Gjirokastër - Partizani Tirana
13:00 Flamurtari 0 - 1 Laçi
15:00 Teuta Durrës - Kukësi
1. HNL
14:00 Hajduk Split - Inter Zaprešić
16:00 Rijeka - Rudeš
Liga Nacional
FT Municipal 1 - 1 Antigua GFC
17:30 Antigua GFC - Municipal
Eredivisie
11:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord
13:30 Utrecht - Heracles
13:30 AZ - Ajax
15:45 Excelsior - Groningen
Liga Nacional
Suspended Real España 2 - 0 Marathón
Postponed Marathón - Real España
Ekstraklasa
14:30 Lech Poznań - Nieciecza
17:00 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Süper Lig
11:00 İstanbul Başakşehir - Antalyaspor
11:00 Akhisarspor - Kayserispor
13:30 Yeni Malatyaspor - Galatasaray
16:30 Beşiktaş - Osmanlıspor
PSL
13:30 Baroka - SuperSport United
13:30 Golden Arrows - Maritzburg United
Super League
15:00 Grasshopper - Basel
15:00 Lausanne Sport - Zürich
15:00 Luzern - Young Boys
Regionalliga
Postponed Borussia Dortmund II - Westfalia Rhynern
Liga I
15:30 CSM Iaşi - Juventus Bucureşti
18:00 FCSB - Viitorul
1. Lig
10:00 Elazığspor - BB Erzurumspor
10:00 Altınordu - Adana Demirspor
12:30 Ankaragücü - Manisaspor
15:00 Samsunspor - Giresunspor
Super League
13:00 Olympiakos Piraeus - PAS Giannina
15:15 Asteras Tripolis - Panaitolikos
15:15 Lamia - Larissa
17:30 Xanthi - Panathinaikos
Serie B
14:00 Brescia - Cittadella
16:30 Pescara - Novara
Serie C
13:30 Trapani - Cosenza
15:30 Bisceglie - Fondi
15:30 Catanzaro - Paganese
15:30 Lecce - Monopoli
15:30 Rende - Catania
15:30 Sicula Leonzio - Siracusa
17:30 Virtus Francavilla - Fidelis Andria
19:30 Matera - Casertana
Football League
Cancelled Acharnaikos - Aiginiakos
Cancelled Trikala - Acharnaikos
13:00 Veria - Anagennisi Karditsas
13:00 Ergotelis - Apollon Pontou
13:00 Kallithea - Apollon Larissa
15:00 Aris - OFI
15:00 Panachaiki - Panegialios
Segunda División
11:00 Sevilla II - Real Oviedo
15:00 Huesca - Lugo
17:00 Sporting Gijón - Tenerife
17:00 Cultural Leonesa - Gimnàstic Tarragona
19:00 Rayo Vallecano - Alcorcón
Premier League 2 Division Two
13:00 Middlesbrough U23 - Fulham U23
Play-offs 1/2
FT Técnico Universitario 1 - 2 LDU Quito
16:30 LDU Quito - Técnico Universitario
mackolik

Bir Cevap Yazın