Felipe Melo 1 Yıl Daha Galatasaray’da !

Felipe Melo

Felipe Melo sonunda İstanbul’da ! Galatasarayın Brezilyalı starı Felipe Melo‘nun yılan hikayesine dönen transfer süreci, Galatasaray‘da 1 yıl daha kiralık oynamak üzere anlaşması ile sonuçlandı.

Felipe Melo geçtiğimiz sezon Galatasaray’da 10 numaralı formayla oldukça başarılı maçlar çıkarmıştı. Ofansif ve defansif anlamda Selçuk ile birlikte Galatasaray orta sahasına sınıf atlatan Melo, takım arkadaşı Riere ile olan kavgasında ise gerek taraftarlardan gerekse de takım içindeki arkadaşlarından tepki çekmişti. Ama bu tür durumlarda oldukça tecrübeli olan Fatih Hoca, gerekli müdahaleyi yapıp bu sorunu çözmüştü. Gelen şampiyonlukla birlikte de Felipe Melo yine taraftarların gözdesi konumuna yükselmişti.

Gerek sahadaki savaşçı kimliği, gerek saha içinde ve dışındaki şovlarıyla Felipe Melo, bir teknik direktör ve taraftarın arzu edebileceği bütün vasıflara sahip. Kondisyon sorununu hızla halleder, ve agresif tavırlarını biraz törpüleye bilirse, Galatasaray için bir kez daha İstanbula gelen Felipe Melo, kulübün tarihindeki önemli isimler arasına adını yazdırabilir.

Hoşgeldin Felipe Melo !

Spor Haberleri kategorisine gönderildi Etiketler: , , , , , , ,