four four two temmuz sayısı..

four four two ve goal dergisi piyasadaki alıp okunası futbol adına sizi fazlasıyla doyuran iki dergidir. Hangisi iyi hangisi alınmalı ayrımına girmicem mümkünse ikisi birden alınıp okunmalıdır, karar kişiye göre değişir zaten. Temmuz sayısında four four two dergisinde neler bulacaksınız onlara bir bakalım..

Rusya Ligi İncelemesi ( Gökdeniz Karadeniz, Fatih Tekke, Hasan Kabze, Tomas, Caner Erkin gibi oyuncuların Rus Liginde yer alması, Rubin Kazan‘ın UEFA şampiyonluğu, Rusyanın Euro 2008 başarısı, Arshavin faktörü gibi etkenler Rus Ligine olan dikkatimizi yoğunlaştırdı bu inceleme bu yüzden 10 numara bir karar olmuş ! )

Euro 2008 ‘in ardından.. ( arşivlik resimler ve dip notlar bu sayıda, özellikle yarı final oynadığımızı ve elde ettiğimiz bu başarıyı uzun süre ( en azından daha iyisini yapana kadar ) unutmayacağımızı düşünürsek kesinlikle arşiv niteliğinde bir şeylere ihtiyacımız olacağı su götürmez.. )

Fabio Capello Röportajı ( Bakalım dışardan göründüğü kadar sert mi ? )

Alex Ferguson İncelemesi ( 22 yıldır M.united ‘in başındaki “Sir” ünvanlı bir teknik direktör için ne kadar inceleme yazılsa azdır.. )

– Ligimizden ilginç küme düşme hikayeleri..

Futbol Dergileri kategorisine gönderildi Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,